Okul önünde tanıştığım seksi vücutlu bayan

Okul önünde tanıştığım seksi vücutlu bayan.
Merhaba porno hikayeleri okurları, kısa ve öz bir şekilde sizlere bir seks hikayemi anlatacağım. Adım Musa. 34 yaşındayım. Evli ve 3 çocuk babasıyım. 2 kızım 1 de oğlum var. Oğlum hepsinden büyük okul zamanları tek başına gidebiliyor fakat kızlarım öyle değil onları okula arabayla ben bırakıyordum. Her bırakmamda okulun önünde biri daha kızını getirip bırakıyordu seksi kalçalara sahip dolgun göğüslü ateşli bir bayan.
Çoğu kez onunla göz göze gelmiştik. Fakat yanlış anlar acaba ne der diye hiç yanına gidemiyordum. Bir gün yine okul saati geldiğinde kızlarımı okula getirdim oda oradaydı. Bıraktıktan son ra yol üstünde arabadan inip yanına gittim ve merhaba sizinde kızınız bu okulda çoğu kez göz göze geldik fakat merhaba laş mamız bile olmadı. İlki başlatalım dedim. Kadın gülerek merhaba ben Aysu dedi elini uzattı.
Bende Musa dedim. Biraz konuştuk  muhabbet falan ettikten sonra tam ayrılacağımız sırada isterseniz sizi evinize bırakayım dedim. Oda olur peki dedi geldi arabaya bindi birlitke evinin oraya kadar  gittik. İsterseniz buyurun bir kahvemi için dedi bende bilmem ki  yanlış anlaşılmasın dedim. Kadın yok be kimse yok zaten gel hadi dedi. Arabayı parkedip birlikte apartmandan çıkmaya başladık. Arkasıdnan çıkarken kalçaları sikimi direk gibi yapmış kalbimin atış ritimleri değişmişti.
Eve girer girmez direk kapı kapatılınca ağzını kapatıp duvara yapıştırdım. Senden çok hoşlandım benim olur musun dedim. Kadın gözlerini büyültmüş olayın şokundaydı. Kafasıyla onaylayıp benden zaten seni bunun için çağırdım. Seninle birlikte olmak istiyorum diyince kadını serbest bıraktım. Beni yatak odalarına götürdüler. Üstümüzü çıkardık. Islak mendil getirdi sikimi bir güzel sildikten sonra ağzına aldı ve sakso çekmeye başladı çekmecesinde prezervatif varmış çıkartıp taktı ve yatağa uzanıp gel hadi dedi. Bende üstüne çıkıp deliğine soktuğum gibi köküne kadar iteledim. Kadın altımda resmen can çekişiyordum vücudumu tırnaklıyordu. Bunları yapması beni daha fazla azdırıyor. Daha sert kalçalarını tokatlaya tokatlaya sikiyordum. En sonunda boşaldım ve kalktım üstünden üstümü giyip evden ayrıldım….